Nejpopulárnější výrobky v jednotlivých kategoriích dle zájmu spotřebitelů.

Informace o soutěži

Metodika soutěže

Cílem soutěže ProduktRoku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2022 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Při hodnocení byl brán potaz na skutečnost, že některé produkty se prodávají v různých variantách lišících se pouze v některých atributech (např. barevné provedení, rozměr, objem atd.). Produkty, které se prodávají v několika variantách, jsou do žebříčku zahrnuty vždy jako jeden výrobek.

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže ProduktRoku je společnost Heureka Group a.s. provozující nákupního rádce Heureka.cz. Společnost provozuje i další úspěšné služby pro nakupující, mezi které patří Ověřeno zákazníky, přinášející recenze reálných zákazníků jednotlivých e-shopů. Vybrané e-shopy oceňuje certifikátem Garance nákupu a ručí za ně vrácením peněz.

Heureka Group a.s. pořádá a vyhlašuje také soutěž ShopRoku, kde uživatelé oceňují nejkvalitnější a nejpopulárnější e-shopy.

Kontaktní osoba

Alexandra Čermáková
alexandra.cermakova@heureka.cz

Korespondenční adresa a hlavní kanceláře

Heureka Group a.s.,
Heureka.cz
Palác Syner
Rumunská 655/9
460 01 Liberec 4
Czech Republic
Tel.: +420 483 367 873
Fax.: +420 483 367 899
URL: https://www.heureka.cz

Fakturační adresa

Heureka Group a.s.
Karolinská 706/3
186 00 Praha 8
Czech Republic
IČ: 07822774
DIČ: CZ07822774

Ikony Produktu roku ke stažení

zpět